22 lutego 2014

Beauty Street by Douglas!

W ubiegły weekend w jednym z łódzkich centrów handlowych odbyła się akcja "Beauty Street" zorganizowana przez perfumerię Douglas. Uczestniczki mogły skorzystać z usługi wykonania profesjonalnego makijażu, jak również stylizacji włosów. Zwieńczeniem tejże metamorfozy była mini-sesja zdjęciowa z udziałem profesjonalnego fotografa.

Postanowiłam (całkiem spontanicznie) wziąć udział w tym evencie, zapisałam się więc do makijażystki reprezentującej markę Rouge Bunny Rouge. Nie miałam wcześniej do czynienia z tą marką, nie używałam kosmetyków, nie wiedziałam zatem czego mogę się spodziewać.

Na początku makijażystka przestawiła mi markę oraz kosmetyki odpowiednie do mojego typu urody. Mimo, iż efekt końcowy był zadowalający, muszę przyznać, że nie wzbudził mojego zachwytu ten makijaż. Zapewne dlatego, że sama wykonuję sobie podobny na co dzień, ale również z uwagi na fakt, iż jakość kosmetyków pozostawiała wiele do życzenia.

Zdecydowanie pozytywnie mogę się natomiast wypowiedzieć na temat fryzury, którą wykonała mi stylistka. Za pomocą prostownicy zrobiła mi piękne, hollywoodzkie fale. Patent wszystkim znajomy, sama nawet podjęłam kiedyś próbę takiego falowania, ale włosy odmówiły mi posłuszeństwa. Byłam bardzo zadowolona z fryzury, niestety fale szybko mi się wyprostowały i moja szalona radość nie trwała zbyt długo... ;)Polecam udział w takich akcjach, zawsze można dowiedzieć się czegoś nowego, zobaczyć w jakich tonacjach kolorystycznych wyglądamy korzystnie, a czego lepiej nie praktykować. Nie zawsze musimy się zgadzać z tymi tezami (tak, jak było w moim przypadku), ale zawsze jest to nowe spojrzenie na nasz wizerunek.4 komentarze:

 1. Super akcja , u mnie w mieście nie słyszalam o takiej . Ślicznie wyglądasz w tym makijażu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) Żałuję trochę, że fale nie zostały uwiecznione na zdjęciu, ale i tak jestem zadowolona. ;)

   Usuń
 2. Ślicznie wyglądasz na tym zdjęciu :D Akcja świetna!
  Wspaniały blog! Zapraszam do mnie http://moadrafts.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ;) A z zaproszenia skorzystałam. :)

   Usuń